نتایج جستجو برای عبارت :

توییت | حادثه‌ی سقوط هواپیمای اوکراینی را به خانواده‌های داغدار و مردم عزیز تسلیت عرض می‌کنیم

حادثه سقوط هواپیمای مسافربری اوکراینی و از دست رفتن تنی چند از هموطنان و اتباع چند کشور حاضر در آن پرواز در این سانحه بر اندوه این روزهای مردم مؤمن افزود. این ضایعه اندوه‌بار را بر خانواده‌های داغدار آن عزیزان و عموم مردم عزیز تسلیت عرض کرده، خلد برین را برای ایشان آرزو داریم.
پیوند توییت
ادامه مطلب
در پی حادثه ویرانگر سیل شیراز، رهبر انقلاب در پیامی به امام جمعه شهر شیراز، ضمن تسلیت به مردم داغدار، سرعت و جدیت در امر امدادرسانی به حادثه دیدگان را خواستار شدند: ضمن ابلاغ سلام و تسلیت اینجانب به خانواده های مصیبت دیده و نیز به مجروحان این حادثه، در تلاش برای غمگساری و جبران مصیبتها و خسارت و کمک به مردم، با مسئولین دولتی همکاری و همگان را توصیه به سرعت و جدیت در انجام وظیفه نمائید.

بسم‌الله الرحمن الرحیم
                                                                                                                           جناب حجةالاسلام آقا
حضرت آیت الله خامنه‌ای فرمانده معظم کل قوا در پیامی به امیر سرلشکر «سید عبدالرحیم موسوی» فرمانده کل ارتش ضمن تسلیت شهادت جمعی از دریادلان نیروی دریایی ارتش در حادثه دردناک شناور کُنارک، صبر و تسلای خانواده‌های داغدار و شفای آسیب دیدگان این حادثه را از خداوند متعال مسألت کردند.
ادامه مطلب
حادثه ی معدن در استان گلستان همه ی ما را داغدار و مصیبت زده کرده و حداقل کاری که از دست مسئولین بر می آید اینست که علاوه بر اینکه تمام هم و غم خود را صرف حل این مشکلِ بوجود آمده کنند، از خانواده های این عزیزان و ملت ایران صادقانه عذرخواهی کنند و سعی در جبران خسارات و صدمات بوجود آمده بکنند و اینقدر دنبال پیدا کردن یک شخص که تمام مشکلات را به گردن او بیاندازند نباشند.
کمترین کاری که از دست بنده ی حقیر برمی آید اینست که از صمیم قلب به خانواده های
مدت مدیدی هست که زمین ناخوش وافسرده ست بلا ومصیبت تا خرخره جانش را گرفته است زمین رنجور من ،پناه دستان اسمانش را از دست داده است ودیوانه وار در تلاش است شمایل تلخ خاطره را از چشمان تر اسمان پاک کند.  به راستی چه تحملی دارد زمین ،که با درک به جامانده ی چند قاب عکس ولنگه  کفشی وپژواک خنده ی یک کودک هنوز که هنوز است مرهم دل داغدار ادمیان است . تلخ است باور حادثه ای که در بطن قصه ام می دود وسخت است باور این که اسمان ما تکه ای از قلب سپید خود را از دست
به نوشته پایگاه اینترنتی شبکه «اسکای نیوز»، جانسون گفت، تأیید دخالت خطای انسانی در حادثه برخورد موشک پدافند هوایی ایران به هواپیمای اوکراینی «گام نخست مهمی» در راستای تحقیقات در این زمینه است.
وی همچنین خواستار انجام تحقیقی مستقل و بین‌المللی در باره این حادثه و بازگرداندن پیکر افراد جان‌باخته به کشورهایشان شد.
جانسون گفت: «اوقات بسیاردریافت سختی برای تمامی خانواده‌های کسانی است که عزیزانشان را به این شکل مصیبت‌بار از دست داده‌اند.

این روزها چه تلخ می گذرد.حادثه پشت حادثه.زمستان امسال عجب سوزی دارد.دی ماه نفس های آخر را به سختی می کشد.

جان باختن تعدادی از هموطنانمان در حادثه ی سقوط هواپیمای مسافربری را خدمت بازماندگان تسلیت عرض میکنم
و برای درگذشتگان طلب آمرزش دارم.
امیدوارم روزی برسد که مردم ایران در آرامش باشند.

رضوان - ح 

این روزها چه تلخ می گذرد.حادثه پشت حادثه.زمستان امسال عجب سوزی دارد.دی ماه نفس های آخر را به سختی می کشد.

جان باختن تعدادی از هموطنانمان در حادثه ی سقوط هواپیمای مسافربری را خدمت بازماندگان تسلیت عرض میکنم
و برای درگذشتگان طلب آمرزش دارم.
امیدوارم روزی برسد که مردم ایران در آرامش باشند
و دیگر شاهد اتفاقات دردناک نباشیم.

رضوان - ح 
خبر درگذشت جمعی از هموطنان  در حادثه تلخ  و ناگوار سقوط
هواپیمای مسافربری تهران- کی‌یف، موجب تاثر و تالم فراوان شد. 
این ضایعه را خدمت ملت شریف ایران تسلیت عرض می‎نمائیم.
و از پروردگار متعال برای جان باختگان این حادثه علو درجات و
برای بازماندگان، صبر و شکیبایی مسئلت داریم».
کرونا رحم ندارد

کرونا رحم ندارد ،،،،این ویدیو درسی است برای همه ما ،که فکر نمی کردیم این ویروس خیلی از هموطنان ما ،و کل دنیا رو از پا دربیاره و خانواده ها رو داغدار و بی سرپرست کنه  ،،،،  ممکن است دیر باشد،،تو رو خدا فکر آسیب های اجتماعی باشید ،،،فرهنگ بیمه عمررو شما مردم به ما کمک کنید تا جا  بندازیم،،از نان شب واجب تر بدونیم  ،،بعد از فوت سرپرست چه کسی حامی خانواده داغدار ،،،،،اقوام ؟؟ هیچکس امروزه توان کمک کلان ندارد ،تصور کنید بعد چه
خرداد پر حادثه شروع شده است...
- پورشه هایی که می تازند...
-مسئولین سابقی که پیاپی به زن بی گناه و غیر مسلحی شلیک می کنند...
-کارت خوان هایی که گردش میلیاردی دارند..
-و...
-و...
قرار بود چرخ سانتریفیوژ بچرخد و چرخ زندگی مردم هم... اما زندگی مردم را می گیرند و پول آن ها را هم آشکارا می دزدند...
#با‌ـ‌روحانی‌ـ‌تا‌ـ1400!!
به گزارش دورتموند ایران ، آکسل ویتسل بازیکن تیم فوتبال دورتموند چهار بازی آخر تیمش در سال 2019 را به دلیل مصدومیتی که برایش پیش آمد از دست داد. اما ویتسل در جریان تمرین تیمش مصدوم نشده است، و مصدومیت او در خانه اش رخ داده است.قضیه از این قرار است که در طبقه بالای منزل ویتسل نرده هایی برای جلوگیری سقوط فرزندانش وجود دارد که این نرده ها قفل نشده بودند. آکسل ویتسل اما بی خبر از همه جا به این نرده ها تکیه می دهد و با صورت از پله ها به پایین سقوط می کند
با اینکه قضیه سانچی هیچوقت دقیق مشخص نشد، اما در جریان کم کاری مسئولان و اشتباهات عجیب در روال امداد و نجات بودم و خیلی هم ناراحت از پیگیری نشدن ماجرا و تقاص پس ندادن عوامل!امروز اما بحث فرق میکنه! من با اینکه کاملا به چوپان دروغگو بودن مسئولان (اصلا نمیشه کلمه درخوری براشون پیدا کرد) مطمئن بودم، اما در مورد سقوط هواپیمای اوکراینی گفتم خییلیی بعیده کار خودشون باشه! مگه میشه آدم اینقدر احمق؟!!! مگه میشه سه چهار روز سرپوش؟! با اینکه قبلا بهم ثا
صندوق تامین خسارت های بدنی یک نهاد عمومی غیر دولتی مستقل بیمه ای است که با هدف تحقق عدالت اجتماعی و حمایت از زیاندیدگان حوادث رانندگی که به دلایلی امکان دریافت خسارت از مقصر حادثه یا شرکت بیمه را ندارند تشکیل شده است.

این نهاد در صورت
1- فقدان یا نداشتن بیمه شخص ثالث مقصر حادثه
2- انقضای بیمه شخص ثالث مقصر حادثه
3- ابطال بیمه شخص ثالث مقصر حادثه
4- شناخته نشدن وسیله نقلیه مقصر حادثه
5- کافی نبودن تعهدات بیمه شخص ثالث مقصر حادثه
6- تعلیق یا لغو فع

در جریان فاجعه چرنوبیل یک اپراتور یک دکمه را فشار نداد و از فاجعه جهانی جلوگیری کرد هر چند عواقب حادثه و انفجار راکتور چرنوبیل هنوز هم بر جان مردم و آن جغرافیا نشسته. ( متاسفانه اسم اپراتور را به خاطر ندارم)
در حادثه سقوط هواپیما چه کسی پشت دکمه های پدافند سپاه نشسته بود؟و آن لحظه که هواپیما اوج می گرفت به چه فکر می کرد؟

ملت ایران در یک بخش دیگری هم درخشید و آن متانت و سراسیمه نشدن بود. وقتی چنین حادثه ای پیش می آید نگرانی هایی برای مصارف زندگی پیش می آید/ در کشورهای دیگر خالی کردن فروشگاه ها و پرکردن انبار منازل بود. در کشور ما مطلقاً این معنا دیده نشد و مردم صبر و حوصله به خرج دادند/ ضمناً در این دوران خانه نشینی نقش خانواده هم مشخص شد. در کشورهایی که خانواده پایه درستی ندارد، این خانه نشینی ها به این شکل اتفاق نمی افتد.
قضیه پانزده خرداد بزرگترین حادثه‌ای بود که در قرن حاضر در کشور ما، میان مردم و رژیم حاکم اتفاق افتاده بود. در پانزده‌خرداد، سخنرانی امام رضوان‌الله‌علیه در قم و در روز عاشورا، آن‌چنان ولوله‌ای ایجاد کرد که یک شورش عظیم مردمی، بدون هیچ گونه رهبری مشخّصی در تهران، فردا و پس‌فردای آن روز به راه افتاد. اسنادی هم چاپ شده که نشان‌دهنده مذاکرات هیأت دولت برای مقابله با این حادثه در همان روزهاست. شما ببینید، آن سخنرانی و آن حضور مردم، چه زلزل
متاسفانه با خبر شدیم خانواده ی آقای  سیدرحیم حسینی خالدی دچار گازگرفتگی شده اند و مادر خانواده متأسفانه جان به جان آفرین تسلیم کردند و آقای حسینی و 2 فرزندش  دربیمارستان بستری هستند از همشهریان عزیز عاجزانه تقاضامندیم جهت شفای عاجل آسیب دیدگان این حادثه دعا بفرمایند . آقای حسینی باجناق مجید کریمی خالدی ( حاج حسن آقا ) هستند .
دم داغدار است. داغدار می ماند اگر بر مدار باقی بماند...

+دائم می گردم حرفی به زبون خودشون پیدا کنم بزنم تو دهن ناحق گوی اونها، ولی پایه ها متفاوته، مبناها متفاوته، ولی از اونجا که حق نوره و باطل در مقابل حق جلوه و ظهوری نداره، معلومه هنوز به حق وصل نشدیم کامل که باطل جفتک و معلق بازی در میاره و خون خوبان ما به دست بدترین و کثیف ترین ها ریخته میشه.

+ ترامپ قمارباز کثیف، اینقدر سینه های ما از نفرت جریانی که توی عوضی از عمله هاش شدی لبریزه که بع
 هیچ حادثه ی وقوع یافته یی را ضمن مردود شمردن انکار نمی کرد و وهم حادثه ای دلخواه را هرگز به جای حادثه ی وقوع یافته ی نادلخواه نمی نشاند بلکه هر دو صورت را پیش روی تخیل فعال می آورد و به مقایسه ی آنها می پرداخت و در این همیشه عبرتی بود.
گاز گرفتگی 5 مرد اصفهانی در حال کندن چاه فاضلاب
خبرگزاری صدا و سیما: سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان گفت:در این حادثه که دیشب رخ داد پنج مرد جوان و میانسال که در حال کندن چاه فاضلاب بودند دچار گاز گرفتگی شدند. 
فرهاد کاوه آهنگران افزود:با توجه به بعد مسافت و خارج از محدوده بودن محل حادثه و تلاش های فراوان اکیپ نجات آتش نشانی هر پنج نفر مصدوم حادثه بنا بر اعلام اورژانس فوت کرده بودند. 
وی گفت:با توجه به وضع صحنه حادثه و تج
چند باری تا مرز پرتگاه می‌برد، حتی پایین دره را می‌بینی، می‌لرزی و برمی‌گردی! ریسمانی چنگ می‌زنی تا نیفتی. برده ای و از سقوط نجات یافتی. ناامید نمی‌شود، دوباره و دوباره سر فرصت، به بهانه‌های رنگارنگ، می‌کشاند و تا بیخ سقوط پرتگاه می‌برد. دره را می‌بینی، اما هیجان سقوط پخش می‌شود در سلول‌هایت. می‌پرد و می‌پری! می‌بازی و سقوط می‌کنی. درد مهلک ترس از سقوط قبل از تزریق هیجان، قلبت را می‌گیرد، به پایین هم که برسی و خار و بیابان بیابی، نگ
اخبار روز دنیا
سقوط هواپیمای اوکراینی
از این بخش میتوانید فیلم سقوط را دریافت کنید
http://yekupload.ir/05de2d75defabe13/e1d1135c084a2c02a359ee32f294a83e18755261-144p__38389.mp4
در نوشتار محمدرضا بختیاری، فارغ التحصیل رشته مهندسی ساخت و تولید و کارشناس ارشد علوم ارتباطات اجتماعی و شاهد عینی سقوط هواپیمای اوکراینی در تهران آمده است:
از فرض و انگاره غلط نمی‌توان نتیجه درست دریافت کرد. پس از وقوع حادثه دلخراش سقوط یک فروند هواپیمای بویینگ ۷۳۷ متعلق به کشور اوکراین گمانه زنی‌ها پیر
رئیس کمیسیون بانوان شورای شاهین‌شهر گفت: در یک‌صد و هفتادمین جلسه علنی شورا به‌اتفاق آراء ورودی شرقی شاهین‌شهر به نام شهید قاسم سلیمانی تصویب شد.
  به گزارش پایگاه خبری صدای جویا از اصفهان، پرستو جهانگیری روز گذشته در ۱۷۰ جلسه علنی شورای شهر شاهین‌شهر اظهار کرد: آسمانی شدن سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی، تعدادی زیادی از هم‌وطنان عزیزمان در کرمان، در ادامه جان باختن تعدادی از هم‌وطنانمان در حادثه سقوط مرگبار اتوبوس در سوادکوه و همچنین
نخست وزیر ژاپن سفر خودشو به خاورمیانه لغو کردهشما ببین چقد اوضاع وخیمه که یه سامورایی شجاع هم هم خودشو خراب کرده:-)
جاداره جان باختگان حادثه کرمان و سقوط هواپیما تسلیت بگم به خانواده هاشون...
اتفاقاتی که تو این چند روز افتاده  به طور معمول هر 500 سال یبار اتفاق می افتاد ولی ما همه رو  یه هفته به چشم دیدیم!
این نشون میده که هر کدوم از ما باید چقدر رو خودمون کار کنیم و همیشه آماده باشیم چون هر لحظه میتونه اتفاقات ویرانگری بیفته...
دعا برای نبود جنگ
انصاف داشته باشیم 
انصاف یعنی هرانچه برای خود خوش می داریم برای دیگران نیز خوش بداریم وهرانچه برای خود بدمی داریم برای دیگران نیز بد بداریم 
انصاف یعنی اگر درکارکسی قضاوت می کنیم خود راجای فردی بگذاریم که آن کار را انجام داده.
ما در این فاجعه ی اسفناک، دو طرف داریم؛ فردی که موشک را پرتاب کرده و خانواده هایی که عزیز از دست داده اند.پدر و مادری که فرزندشان را از دست دادندو... واقعا چه بد مصیبتی است واقعا چه بد داغیست.اگر جای خانواده ی شهدا بودیم
دانلود رمان همش یک حادثه بود

نام رمان:همش یک حادثه بود
نویسنده:monika
موضوع:عاشقانه،اجتماعی
تعداد صفحات:۴۲۲
خلاصه :
دانلود رمان همش یک حادثه بود داستان درمورد مردی متاهل که یک
زندگی معمولی رو داره باهمسرش میگذرونه اما یک حادثه مسیر زندگیشو عوض
میکنه و…سال گذشته اما هنوز هیچی عوض نشده .

دانلود با فرمت pdf
DOWNLOAD
موسوی خبر داد؛
سفرهیئت کانادایی به ایران برای رسیدگی به امورقربانیان سانحه هوایی
سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: طبق هماهنگی انجام شده بین وزارت امور خارجه‌های ایران و کانادا، یک هیئت ۱۰ نفره کانادایی برای رسیدگی به امور قربانیان کانادایی عازم ایران هستند.
به گزارش خبرگزاری مهر، سید عباس موسوی سخنگوی وزارت امور خارجه در خصوص آخرین تحولات مربوط به رسیدگی به سانحه هوایی اخیر اظهار داشت: طبق هماهنگی انجام شده بین وزارت امور خارجه‌های
خودم رو گذاشتم جای خانواده مسافرین هواپیما....
یکبار وقتی خبر سقوط هواپیما رو شنیدم و فهمیدم همه سرنشینانش جان باختند... من مردم... 
بعد چند روز باخبر میشم که عزیزانم اشتباهی مردند! 
اینبار اما بارها از داغ این درد میمیرم و زنده میشم و هیچ چیزی آرومم نمیکنه ... 
فکر کن بخاطر یه اشتباه 
یک اشتباه
پشت این یک اشتباه هزاااااار اشتباه من و شما پنهان شده!
هزااااار اشتباه من و شما پنهان شده!!
درگذشت مرحومه خیرالنسا رمضانی همسر کربلایی ابراهیم علیپور درگذشت نابهنگام مرحومه خیرالنسا رمضانی همسر کربلایی ابراهیم علیپور را به خانواده‌های داغدار تسلیت عرض نموده از درگاه خداوند متعال برای آن مرحومه رحمت و مغفرت واسعه و برای بازماندگان صبر و شکیبایی آرزومندیم 

هولناک ترین حوادث هوایی تاریخ + آمار تعداد سقوط هواپیما در جهان

در سال 2019 مانند هر سال شاهد حوادث ناگوار بودیم که بدترینشان سقوط هواپیما بویینگ 737 مکس هواپیمایی اتیوپی در نزدیکی پایتخت این کشور یعنی آدیس آبابا بود که در آن 157 نفر کشته شدند. در این حادثه، هواپیما با چنان شدتی به زمین برخورد کرده بود که موتورهای آن 10 متر داخل زمین فرو رفته و گودالی به عرض 28 متر و طول 40 متر ایجاد کرده بودند. یک روز پیش از این حادثه یک هواپیمای داگلاس D3 متعلق به ه
مثل این می مونه که دارم سقوط می کنم. از بالای آسمون یک دنیا شروع به افتادن می کنم و به زمین می خورم اما ازش رد می شم و دوباره از یک آسمون دیگه سقوط می کنم و به زمین برخورد می کنم و از یک دنیای دیگه شروع به افتادن می کنم و ... . دنیاها ، مکان ها، زمان ها  رد می شن اما سقوط همچنان ادامه داره.
این روزها هر کس به نحوی عزادار است... 
حاج قاسم... حادثه مراسم کرمان ... حادثه سقوط هواپیما 
+ آنهایی که کشته شدگان دیروز مراسم کرمان را ندیدند اما امروز برای هواپیما یقه جر میدهند، لاشخورند! 
میان همه اینها فقط حاج قاسم آماده پر کشیدن بود! 
آنهایی که در مراسمش پرکشیدند ایا میدانستند که شب هنگام دیگر روی اعضای خاتواده خود را هم نخواهند دید؟ 
انهایی که صبح امروز دچار سانحه شدند 
دختر و پسری که روز جمعه عروسیشان بوده... آیا میدانستند امروز اینطور
این روزها هر کس به نحوی عزادار است... 
حاج قاسم... حادثه مراسم کرمان ... حادثه سقوط هواپیما 
+ آنهایی که کشته شدگان دیروز مراسم کرمان را ندیدند اما امروز برای هواپیما یقه جر میدهند، لاشخورند! 
میان همه اینها فقط حاج قاسم آماده پر کشیدن بود! 
آنهایی که در مراسمش پرکشیدند ایا میدانستند که شب هنگام دیگر روی اعضای خاتواده خود را هم نخواهند دید؟ 
انهایی که صبح امروز دچار سانحه شدند 
دختر و پسری که روز جمعه عروسیشان بوده... آیا میدانستند امروز اینطور
♦️شکایت وزارت ارتباطات از عامل "سامانه‌ پارازیت خطرناک": ممکن بود هواپیما سقوط کند 
 هادیان، رییس مرکز روابط عمومی وزارت ارتباطات:
اگر درست حدس زده باشم، پاداسکای سامانه‌ی پارازیت GPS هست. تولید پارازیت به هر نحو یک کار غیرقانونی است و البته روی GPS علاوه بر غیرقانونی بودن، بسیار خطرناک هم هست.
در چندماه اخیر نزدیک بود پارازیت GPS یک فاجعه ایجاد کند و هواپیمایی در یکی از فرودگاهها سقوط کند. ما هم حسب وظیفه قانونی از عامل پارازیت که نمی‌دانی
به نام خدای مهدی عج

آیا آتش زدن سفارت عربستان طبیعی است؟واقعیت ماجرا این است عربستان به دستور امریکا در تلاش است مانع حضور حجاج ایرانی در عربستان شود ؛ حال با تعرض به جوانان ایران ؛ گاه با حوادث مشکوک مانند سقوط جرثقل در کنار کعبه و گاه مانند حادثه مناو امروز هم به عمد شیخ نمر را اعدام کردند و در ایران هم با انفعال دولت و تهییج مردم  و با تخریب سفارت عربستان به نظر میرسد کار حضور حجاج ایرانی در مراسم حج آینده به طور کلی یک سره شده و لغو خواهد
عزت‌الله ضرغامی در جلسه هم‌اندیشی برگزاری مراسم یوم‌الله نهم دی (روز بصیرت و میثاق امت با ملت) که صبح روز سوم آذر در دفتر هماهنگی شورای هماهنگی انقلاب اسلامی برگزار شد، گفت: یک دهه از این حادثه بزرگ تاریخی می‌گذرد و خوب است یکبار دیگر هم خود حادثه و حرکت بزرگ مردم و هم تجربیاتی که از آن و در سال‌های بعد آموختیم را مرور کنیم تا سال‌های پیش‌رو را با کارنامه بهتر سپری کنیم.

رئیس اسبق سازمان صداوسیما با بیان اینکه به عقیده او «نهم دی انقلاب
حادثه برق گرفتگی در هنگام نصب کولر آبی در #زرند 
 به گزارش ندای زرند، حادثه ی برق گرفتگی صبح دیروز پنج شنبه١۶خرداد باعث مصدوم شدن یک خانم در سیریز شد.
 این خانم در هنگام نصب کولر آبی دچار حادثه برق گرفتگی شد که توسط عوامل اورژانس ۱۱۵ سیریز به بیمارستان امام علی(ع) زرند منتقل شدند .
مجتبی بنداد از پرسنل اورژانس ۱۱۵ سیریز: حال عمومی مصدوم مساعد است.

از همشهریان محترم تقاضا داریم با توجه به شروع فصل گرما و نصب کولر نکات ایمنی را رعایت و در نصب کو

✅  تربیت فرزند 
#حجت_الاسلام_قرائتی 
  ‼️ یک حادثه عجیب‏
  ✍ امام صادق علیه السلام فرمودند:
 رسول خدا صلى الله علیه وآله نماز ظهر را با مردم به جماعت خواند ولى بر خلاف معمول، دو رکعت آخر نماز را با شتاب تمام کرد. 
بعد از نماز مردم از آن حضرت پرسیدند آیا حادثه ‏اى رخ داد که شما نماز را اینگونه (با شتاب) تمام کردید؟
 فرمود: «أما سَمعتم صُراخ الصّبى»
 «آیا شما صداى گریه کودک را نشنیدید؟» (فروع کافى،ج‏6،ص‏48)
کتاب گناه شناسی، محسن قرائتی
بخت و شانس در فرهنگ ایرانی بسیار چیره دارد. مردم بسیاری از کارها را به بخت و شانس خوب یا بد خوب نسبت می دهند. وقتی گرفتار حادثه بد می شوند، می گویند بدشانسی آوردم و بخت یارم نبود، اما وقتی از حادثه ای به سلامت جان می برند، می گویند، خوش شانس بودم و بخت یاری ام کرد و از دام بلارستم. از نظر توده های مردم، بخت و شانس، اتفاقاتی است که هیچ برنامه و یا مقدماتی برای تحقق آن نبوده است. چنین تفکری موجب می شود که از بار مسئولیت حادثه، خود را برهانند و آن را
به گزارش خبرنگار گروه سیاسی تسنیم، رهبر معظم انقلاب اسلامی امشب (جمعه) با حضور در منزل سردار بزرگ و پر افتخار اسلام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، ضمن تفقد از خانواده شهید، شهادت آن مجاهد مخلص و عالی‌مقام را تبریک و تسلیت گفتند.
حضرت آیت الله خامنه‌ای با اشاره به اخلاص و فداکاری شهید سلیمانی، گفتند: حاج قاسم بارها و بارها در معرض شهادت قرار گرفته بود اما در راه خدا و انجام وظیفه و جهاد، از هیچ‌کس و هیچ چیز پروا نداشت.
رهبر انقلاب اسلامی، شهاد
احتمالا الان خیلی زوده برای موضع گیری در رابطه با سقوط هواپیمای
اکراینی و باید صبر کرد اما به عنوان اولین مواجهم با این رویداد می نویسم:

ابتدا تسلیت می گم خدمت همه کسانی که می شناسم و باهاشون
خاطره دارم و از غمشون ناراحت می شم که با این واقعه به هر شکلی احساس همذات
پنداری داشتند و رنج کشیدند و من رو ببخشید که با همه افسوسی که به خاطر شرایط
غمبار شما دارم،نمی تونم با جان باختگان احساس همذات پنداری داشته باشم در عین حال
که خوشحال هم نیستم،هرجا
پیام آقا به مناسبت شهادت جمعی از جوانان پاسدار
آقا در پیامی به مناسبت شهادت جمعی از جوانان پاسدار انقلاب اسلامی در حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان این حادثه را تسلیت گفتند. متن پیام رهبر انقلاب را باهم می‌خوانیم:

1- دستِ آلوده جنایتکاران

بسم‌الله الرحمن الرحیم
دست جنایتکار مزدوران بار دیگر به خون جوانان صالح و خدمتگزار کشور آلوده شد و جمعی از سرمایه‌های انسانی که خود را وقف حراست از مرزها و پاسداری از امنیت مردم کرده بودند، در حم
امروز صبح یک دستگاه اتوبوس مسیر تهران_گنبد به دره سقوط کرده و ٢٠ هموطن کشته شده اند. عرضِ تسلیت.
دیروز هواپیما. روز قبلش حادثه ی کرمان. روز قبلش شهادت سردارِ دلها. 
و امروز شهادت حضرت فاطمه زهرا(سلام الله علیها) و آغاز دهه اول فاطمیه و سالگرد قیام خونین مردم قُم.
تسلیت.تسلیت. تسلیت.
+البته که خدا روزی رسانه ولی 175 روز از 365 روزِ کار ما به خاطر ماه مبارک رمضان و ماه های محرم و صفر و دو دهه ی ایّام فاطمیه و حدودا 15 روز هم شهادت ائمه اطهار (ع) و 14-15 خردا
۱۰. سقوط کنترل شده
به هر دلیلی ممکن است شما در مقابل مهاجم زمین بخورید. همه‌ی آدم‌ها به راحتی زمین می‌خورند، ولی زمین خوردن صحیح و سقوط کنترل شده نیازمند اندکی تمرین است. سقوط کنترل شده شامل فنونی است که در بسیاری از آموزشگاه‌های هنرهای رزمی و هم‌چنین دفاع شخصی تدریس می‌شوند، و هدف از آن، محافظت از سر و مفاصل هنگام سقوط و زمین خوردن است. هنگام سقوط روی زمین، چانه‌تان را به سمت قفسه‌ی سینه ببرید و پشت‌تان را خم کنید؛ در این وضعیت، سعی کنی
سلام
حادثه تا شادی 
اگرما مراقبت کنیم که حوادث زیادی اتفاق نیفتد ما میتوانیم که محیط شادی درست کنیم
 حادثه سخت تریتن اتفاق ممکن است یعنی اگرحادثه ای اتفاق نیفتد مدرسه شاد می شود و غم و اندوه کم میشود
و یکی از راه های جلو گیری از حوادث رعایت بهداشت است
یکی دیگر از راه های جلو گیری از حوادث همکاری کردن بچه ها با معلم بهداست مدرسه است 
یکی دیگر از راه های محا فضت در برابر بلا ها از خود است
می‌دونم یه‌کم دیره ولی به هرحال، تسلیت ایرانم...
پ.ن: عکس بالا در واقع برای حادثه هوایی 29اُم بهمن‌ماه سال 96 هست؛ که در اون تاریخ یک هواپیمای مسافربری با کوه دنا برخورد کرد. حال طراحی (هرچند واقعاً نمی‌شه بهش گفت طراحی!) نداشتم و همین تصویر رو دوباره آپلود کردم. روح قربانیان این حادثه و اون حادثه! شاد باد.
سلام
چند روز منتظر موندم و دیدم هیچ کس اشاره ای نکرد. انگار نه انگار که ۱۷۶ نفر زندگی شون رو از دست دادن. بعضی هاشون نخبه های برجسته ای بودند که می تونستند آینده خوبی داشته باشند اما امان از این زندگی …
کمی دیر شده، ولی سقوط پرواز ۷۵۲ هواپیمای اوکراین که باعث مرگ بسیاری از هموطنان مون شد رو تسلیت میگم.
امیدوارم این سقوط باعث بشه همچین اشتباهاتی دوباره تکرار نشن.
ادامه مطلب
دانلود رمان همش یک حادثه بود نودهشتیا
دانلود رمان همش یک حادثه بود نودهشتیا
دانلود رمان همش یک حادثه بود داستان درمورد مردی متاهل که یک زندگی معمولی رو داره باهمسرش میگذرونه اما یک حادثه مسیر زندگیشو عوض میکنه و…سال گذشته اما هنوز هیچی عوض نشده .
ادامه مطلب
1/ رهبر انقلاب در جلسه ویژه بررسی اقدامات و امدادرسانی ها به استانهای سیل زده : خدمت رسانی، هماهنگی بخشهای مختلف، و شور و شوق کمک رسانی و روحیه بسیج شوندگی در مردم، در حادثه اخیر سیل در چند استان، بسیار برجسته بود/ باید همه تصمیمها و اقداماتی که لازم است صورت پذیرد، بصورت جدی پیگیری شود و تا رفع مشکلات و آلام مردم آسیب دیده ادامه یابد.
اگر به قرآن تکیه کردیم، از قرآن فرا گرفتیم، به قرآن تمسّک کردیم، این تمسّکِ به حبل‌الله است و تمسّک به حبل‌الله موجب می‌شود که انسان بتواند مستحکم بایستد. [وقتی] شما از یک مسیری دارید عبور می‌کنید و یک دستاویزی هست که محکم به آن می‌چسبید، دیگر خطر سقوط وجود ندارد؛ حبل‌الله این است، اگر تمسّک کردید، خطر سقوط از بین خواهد رفت. ۱۳۹۷/۲/۶
همواره عوامل مختلفی در ظهور و زوال هر پدیده ای مؤثرند و بی شک حکومت ها نیز از این اصل مستثنی نیستند و ظهور و سقوط آن ها تابع عوامل اصلی و فرعی می باشد.قطعا شناسایی عوامل سقوط یک حکومت و پیشگیری از آن،جامعه اسلامی را از انحطاط دور کرده و به سوی اهداف حقیقی نظام سوق خواهد داد. حضرت علی (ع) نیز در اینباره فرموده اند : 《همانا زمامدار،امین خدا در زمین و بر پا دارنده عدالت در جامعه و عامل جلوگیری از فساد و گناه در میان مردم است》،بنابراین حکومت از دید
The Forest یک بازی مهیج در سبک اکشن، جنگی و ترسناک است که توسط استودیو Endnights Games ساخته شده است و در سال 2014 برای کامپیوتر منتشر شده است. شما به عنوان یک مسافر جت مسافربری از حادثه سقوط زنده مانده اید. هنگامی که به هوش میایید خود را در جنگل مرموز پیدا میکنید و باید از این جنگل و آدم خوارهایش نجات پیدا کنید.
ادامه مطلب
رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت:
بر اساس بررسی‌های انجام شده، متأسفانه یک زائر ایرانی در حادثه دیروز کربلا جان باخته است‌.
آمار افراد حادثه دیده که به پایگاه درمانی هلال احمر مراجعه می‌کنند بیشتر شده است که خوشبختانه بیشتر آن‌ها به صورت سرپایی مداوا شدند./باشگاه‌خبرنگاران
@IrNews_24
مشاهده مطلب در کانال

فوت به علت حادثه
نقص عضو یا از کارافتادگی دائم کلی یا جزئی ناشی از حادثه
هزینه پزشکی ناشی از حادثه
معافیت از پرداخت حق بیمه در صورت ازکارافتادگی کامل و دائم بیمه شده ناشی از حادثه
دریافت مستمری در صورت ازکارافتادگی کامل و دائم بیمه شده ناشی از حادثه
بیماری های خاص  و پیوند اعضا و سرطان

او تصریح کرد: این حادثه یک کشته و ۱۵ مجروح به جا گذاشت که ۱۰ مصدوم این حادثه به بیمارستان کلات و پنج مصدوم دیگر به درمانگاه زاوین انتقال یافتند.کلات در حدود ۱۶۰ کیلومتری شهر مشهد واقع است.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد،  محمد علیشاهی مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: در پی این حادثه که عصر امروز در جاده مشهد - کلات و حوالی دو راهی "بابا فرجی" رخ داد، چهار دس
در حادثه‌ی تروریستی نیوزلند آن‌هایی که به خواب ابدی فرو‌رفتند جهانی را بیدار کردند. جهانی که گمان می‌کرد هر چه حاشیه دارد عقده‌ی حاشیه‌نشینان مهاجر و مسلمان است. اما کور خوانده بود ما همه فرزندان قابیل بودیم. این ژن بد دیگر پیش خودش نمی‌گوید چون نژاد، رنگ، تبار و دینم فلان است، پس آدم نمی‌کشم، از قضا چون نژاد، رنگ، تبار و دین دیگری فلان است او را می‌کشد. دنیا بعد از این حادثه تکان خورد، ما نیز تکان خوردیم، تکان دو کان که بر تیر چراغ برق
از کشتن مردم توی آبان ناراحتیم. 
از ترور شهید سلیمانی ناراحتیم. 
از سوء استفاده‌ی سیاسیون از جسد شهید روی زمین مونده ناراحتیم.  
از سوء استفاده از اسم شهید برای مظلوم نمایی رژیم برای انتخابات ناراحتیم. 
از شیربرنج بودن مسئولین و پررو شدن امریکا در حدی که اولین بار توی تاریخ علنا جلوی مردم ایران قرار گرفته ناراحتیم. 
از کشته شدن مردم کرمان توی تشییع ناراحتیم. 
از بی تفاوتی بی‌وطن‌ها و خوشحالی دشمن‌ها از حادثه کرمان ناراحتیم
خدایا، چرا ما
همیشه ما را از شکست خوردند می ترسانند. سعی می کنند به صورت مطلق ما را از ریسک کردن دور کنند. اما در میان این خواسته مکثی وجود دارد. دقایقی که به خودتون بستگی دارد، دقایقی که آزادید برای چند سال یا حتی برای تمام عمرتان تصمیم بگیرید. شاید شما از افرادی باشید که با خونسردی تمام در مقابل خانواده اش می ایستد و می گوید: اما من انجامش خواهم داد و پایه همه چیزش هستم. اگه خانواده تون بعد از این حرف باز باهاتون مخالفت کردند، باید بگویم: متاسفانه، خانواده
انسان‌ از آغاز پیدایش‌ جوامع‌ انسانی‌، در جستجوی‌ غریزی‌ به‌ دنبال‌ تأمینهای‌ جسمی‌، اقتصادی‌، اجتماعی‌ وسیاسی‌ بوده‌ است‌. باتوجه‌ به‌ همین‌ نیاز بوده‌ که‌ شرکتهای‌ بیمه‌
با ارائه‌ طرحهای‌ متفاوت‌ و ابتکاری‌ متناسب‌ با نیازهای ‌جوامع‌ انسانی‌
درپی‌ تأمین‌ و تسهیل‌ این‌ غریزه‌ ثبات‌ مالی‌ و اقتصادی‌ برآمدند تا در
زمان‌ بروز حادثه‌ ناگوار، شیرازه ‌اقتصاد خانواده‌ ها از هم‌ نپاشد و
افراد وابسته‌ به‌ شخص‌ مت
خطر فوت بر اثر حادثه
ابتدا تعریف دقیقی از حادثه داشته باشیم. حادثه یعنی واقعه ناگهانی شدید که مستقیماً بر اثر یک نیروی خارجی و بدون اراده بیمه شده سبب جراحت یا آسیب بدنی (به تشخیص پزشک) شود. شروط ضروی عبارتند از: موجب صدمه بدنی شود. ناگهانی باشد. ناشی از بیماری نباشد. وقوع حادثه نباید از عمل عمدی و ارادی بیمه شده ناشی شود. باید بین حادثه ناگهانی و ضایعه جسمی که برای بیمه شده روی داده است، رابطه علت و معلولی وجود داشته باشد. ترس و وحشت، صدمه محسو
یادداشت اول یاران دیالمه باشید
مجلسی که هر دقیقه اداره اش، ده ها میلیون تومان هزینه روی دست بیت المال می گذارد، نباید مکانی برای چرت زدن و بازی با موبایل و لابی های سیاسی باشد. مجلس محلی برای فریاد کشیدن بر سر چپاول گران و تنبلان و غرب گرایان است. مجلس در حد اعلایش جز خدمت به مردم و صدای مردم نیست. هر کس که جز این کند خائن بی چون و چرا است. تاریخ، فریادهای دیالمه ی جوان در صحن مجلس را از یاد نمی برد، مجلس فریادهای بهشتی و آیت را از یاد نمی برد. دل
پسرم محمد! تو در این زمانه و این سرزمین-این زمانه تاریک و این زمانه شلوغ- اگر بخواهی کف حادثه ها نشوی و حادثه ساز باشی، باید «بینات، کتاب و میزان» را داشته باشیو با این سه وسیله، در تمامی جریان های فکری و سیاسی و اجتماعی، در برابر فریب ها و شیطان ها، قائم و بر پا باشی، آن هم قائم به قسط و بر روی ساقه ها و ریشه های محکم.نامه های بلوغ، ص 18
روزهای عجیبی است. انگار که یک مسیر بی بازگشت آغاز شده است. انگار که دیگر هیچ چیز مثل سابق نخواهد شد. بعد از شهادت حاج قاسم، در حال التیام و التجاء بودیم که حادثه ی تلخ دیگری رسید. آن جمعِ غریبانه که رفتند و کسی هیچ نگفت! عاشقانه زیر تابوت را گرفته بودند که در ازدحام شهر جان دادند و کسی دم بر نیاورد و در مظلومیت محض به خاک شدند. سکوت پیشه کردیم تا مصیبت دو نشود، نقصان مایه و شماتت همسایه! در بهت این بودیم که آن حادثه ی تلخ تر رسید. طوری نفس را در سین
به نام خالق قلم
مقدمه

این داستان جنبه ی سرگرمی دارد و هیچ کدام از رویداد ها و نام های موجود در داستان
حقیقی نمیباشد. داستان سقوط در مورد پسری شونزده ساله به نام دنیل است که در
کودکی اش پدرش را از دست داده؛ رژیمی که اکنون بر کشور آمریکا حکم فرما است،رژیم
هایِنت است. ولی مردم زیادی از آن ناراضی هستند؛و نکته ی جالب این است که دنیل
پدرش را در همین اعتراضات از دست داده است. اما دنیل تصمیم میگیرد که راه پدرش را
ادامه دهد اما........
امیدوارم از داستان
ضرورت دوستی و دشمنی (تولی و تبری) برای خداوند
ابن شعبه حرانی رضوان الله علیه روایت کرده است:
وَ قالَ الْجَوادُ علیه السلام : اَوْحَى اللّهُ اِلى بَعْضِ الأنبِیاءِ: أمّا زُهْدُكَ فی الدُّنیا فَتُعَجِّلُكَ الرّاحَةَ وَامّا انْقِطاعُكَ اِلىَّ فَیُعَزِّزُكَ بی، وَلكِنْ هَلْ عادَیْتَ لی عَدُوّا وَ والَیْتَ لی وَلیّا.
امام جواد علیه السلام فرمودند: خداوند به یكى از پیامبران وحى كرد: اما زهد تو، آسایشى را به دنبال دارد كه به زودى به تو خواهد رس
می گویند وقتی که آدم دارد از بلندی سقوط می کند، عملکرد مغز خیلی سریع می شود. انگار که تخلیه ناگهانیِ انرژیِ جنبشی، نیرویی به ذهن آدم وارد می کند و چنان شتابی به آن می دهد که باعث می شود فکر کنی دنیای آن بیرون مثل فیلمی است که روی دور آهسته به نمایش درآمده است. 

از کتاب مردی به نام اُوِه نوشته فردریک بَکمن ترجمه فرشته افسری 
لحظه تحویل سال برای من امسال به تنهایی گذشت. به قول یکی از دوستانم تنهایی در حال دیفالت شدن روی تنظیماتم و در حال بارگذاری است. وقتی تنها باشی انگار لزومی هم نمی‌بینی که سفره هفت سینی باید باشد. لزومی هم نمی‌بینی که در وقت تحویل سال حتی بخواهی بیدار باشی. وقتی خواستم بخوابم به فردایی فکر کردم که احتمالا خیلی از دوستان بیدار مانده‌اند و بعد از تحویل هم پیام داده‌اند . افرادی که تنها در لحظه تحویل سال پیام می‌دهند.
به هر حال پیام گرفتن در منا
لحظه تحویل سال برای من امسال به تنهایی گذشت. به قول یکی از دوستانم تنهایی در حال دیفالت شدن روی تنظیماتم و در حال بارگذاری است. وقتی تنها باشی انگار لزومی هم نمی‌بینی که سفره هفت سینی باید باشد. لزومی هم نمی‌بینی که در وقت تحویل سال حتی بخواهی بیدار باشی. وقتی خواستم بخوابم به فردایی فکر کردم که احتمالا خیلی از دوستان بیدار مانده‌اند و بعد از تحویل هم پیام داده‌اند . افرادی که تنها در لحظه تحویل سال پیام می‌دهند.
به هر حال پیام گرفتن در منا
اسامی جانباختگان دانش آموختگان شریف که امروز در هواپیمای اوکراینی حضور داشتند، اعلام شد.
 بر اثر سقوط هواپیمای اوکراینی که صبح امروز در حوالی صبا شهر استان تهران رخ داد، تعدادی از دانش آموختگان دانشگاه شریف جان باختند؛
اسامی این افراد به شرح زیر است؛ 
۱.  آرش پورضرابی۲.  محمد صالحه۳.  پونه گرجی۴.  مهدی اسحقیان درچه۵.  ایمان آقابالی۶.  امیر اشرفی حبیب آبادی۷.  حمیدرضا ستاره کوکب۸.  الناز نبیی۹.  زهرا حسنی سعدی۱۰.  میلاد قاسمی آریایی۱۱.  مح
سرمایه فوت در اثر حادثه: یکی دیگر از مزایای انواع بیمه عمر و پس انداز که به طور مشترک در همه بیمه‌ نامه‌ ها هست سرمایه فوت در اثر حادثه می باشد و زمانی که بیمه‌ گذار در طول مدت قرارداد بر اثر حوادث فوت کند به خانواده و یا ذینفع او مبلغی بابت خسارت پرداخت می‌ گردد که به آن سرمایه فوت بر اثر حادثه گویند. این مبلغ بین 5 تا 140 برابر حق بیمه سالانه است که بیمه‌ گذار پرداخت می‌ کند.بیمه عمر پارسیان
بیمه عمر آسیا
آخر سال پر حادثه و پر اتفاق و پر خرجی رو از جهات گوناگون میگذرونم...
برای اینکه وا ندم و نگرانی هام رو به خانواده منتقل نکنم و بتونم نگرانی های جدی همسرم رو هم به آرامش تبدیل کنم نیاز به نورانیت و توکل بیشتری دارم...
التماس دعا از همه کسانی که اینجا  رو میخونن...
ادعای سقوط شهابسنگ در قائم‌شهر
شهاب‌سنگ البرز
"مناطقی در آوج، ابهر در استان زنجان و همچنین مجیدآباد و نظرآباد از برخورد شهاب‌سنگ با زمین دچار آسیب شده‌اند".
"سنگ نورانی در حوالی میدان آزادی تهران سقوط کرد".

شهاب‌سنگ‌ها قطعه جامدی از بقایای به جای مانده از جرم‌هایی مانند دنباله‌دارها، سیارک‌ها یا شهاب‌واره‌ها هستند که توانسته‌اند پس از گذر از اتمسفر و تحمل تأثیر آن، بر روی سطح زمین سقوط کنند. هنگامی که جرمی به جو وارد می‌شود، عو
برخورد قطار باری با گله شتر در بلاک گل زرد _سیریز 
مدیر پایانه بین المللی راه آهن زرند  با اشاره به اینکه این حادثه جمعه شب مورخ ۹۸/۰۳/۱۰ حوالی ساعت۲۱ اتفاق افتاد گفت: علت اصلی وقوع این حادثه بی‌احتیاطی ساربان و عدم توجه به حریم رآه اهن است.
مهندس منصوری در ادامه بیان نمود : لوکوموتیوران به دلیل حرکت در قوس و تاریکی شب از دید کافی از مسیر دورتر برخوردار نبود، اما به محض نزدیک شدن به محل وقوع حادثه و مشاهده شتر‌ها ترمز می‌ نماید.
مهندس منصور
خدا صبر بده به خانواده هاتون،یه صبر عظیم که بتونن با این غم و مصیبت بزرگ کنار بیان و دیوونه نشن.
اون دو تا دانشجوی صنعتی شریف که سه روز پیش عقدشون بوده،
اون دانشجوی دکترا با بچه و همسر باردارش،
اون دانشجوی بریتیش کلمبیا،
اون زن،اون مرد،اون بچه...
چقدر ناراحت و غمگینم امروز،فقط خدا میدونه...
بیمه حوادث :
هر شخصی حقیقی و حقوقی با خرید بیمه نامه حوادث برای مدت معین می تواند خود و یا اعضاء خانواده ، و یا کارکنان خود را در طول مدت 24 ساعت شبانه روز و در تمام نقاط دنیا در مقابل خطر فوت ، نقص عضو و یا از کارافتادگی دائم جزئی ، کلی ، پرداخت هزینه پزشکی و غرامت روزانه بر اثر حادثه تحت پوشش بیمه قرار دهد .
حادثه به هر واقعه ناگهانی ناشی از عامل خارجی که بدون قصد و اراده بیمه شده در مدت بیمه رخ دهد ،اطلاق می گردد.
منظور از نقص عضو یا از کار افتادگ
بسم الله الرحمن الرحیم تسلیت عرض میکنم به پیشگاه مبارک مقام معظم رهبری حضرت آیت اله العظمی الامام خامنه ی وخانواده محترم ومعظم جناب سپهبدسردارشهیدحاج قاسم سلیمانی وتمام ایل سلیمانی وکلیه فامیل های وابسته به آن شهیدوالامقام جهان اسلام وکشورعزیزایران وبخصوص استان کرمان وتمامی شهدای حادثه جانسوزهواپیمای کشوراکراین که باعث این حادثه آمریکایی تروریست بودکه ازشهادت آن سرداردلاور وباشهامت وباشجاعت ووفاداربه نظام مقدس جمهوری اسلامی وشاگ
پیام رهبرانقلاب درپی حادثه سیل ویرانگر گلستان و مازندران: خسارت سنگین به خانه ها و مزارع و لطمه سخت به شهرها و روستاها بویژه آق قلا موجب تأسف و تأثر عمیق اینجانب شد/ کمکهای مردمی و ورود دستگاههای عمومی و جبران خسارتها میتواند گوشه ای از آلام مردم عزیز را برطرف کند/ مردم خوزستان نیز همچنان درگیر مشکلات ناشی از سیل چندی پیش میباشند. همه وظیفه داریم به کمک سیل زدگان در همه استانهای کشور بشتابیم.

صندوق تامین خسارت های بدنی در موارد زیر اقدام به پرداخت خسارت بدنی به اشخاص ثالث زیان­ دیده در حوادث رانندگی می‌نماید:
گم شدن یا تمام شدن اعتبار بیمه نامه مقصر حادثهباطل شدن قرارداد بیمهتعلیق تأمین بیمه گرفرار کردن مقصر حادثهشناخته نشدن مقصر حادثه (مسئول تصادف)ورشکستگی بیمه گر (ورشکستگی شرکتهای بیمه )خسارت‌های بدنی خارج از شرایط بیمه نامه (مواردی که تحت پوشش بیمه نامه ثالث نباشد)
ادامه مطلب
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای از دوره‌ی جوانی تاکنون در بسیاری از مناطق کشور که دچار بلایای طبیعی شده‌اند، حضور یافته‌اند. و یا اینکه در دوران مسئولیت رهبری و ریاست جمهوری، نمایندگان ویژه‌ای برای سرکشی به این مناطق اعزام کرده‌اند. هدف از این سرکشی‌ها کمک در تسریع امدادرسانی به حادثه دیدگان است و ارائه‌ی توصیه‌هایی برای حل و عبور از مشکلات پیش آمده است. ایشان در این بازدیدها معمولاً دو گروه را خطاب قرار می‌دهند: دسته‌ی اول مسئولان که باید
ما داغدار بوسه وصلیم...
گر عقل پشت حرف دل، اما نمی‌گذاشت
تردید پا به خلوت دنیا نمی‌گذاشت
از خیر هست و نیست دنیا به شوق دوست
می‌شد گذشت... وسوسه اما نمی‌گذاشت
این قدر اگر معطل پرسش نمی‌شدم
شاید قطار عشق مرا جا نمی‌گذاشت
دنیا مرا فروخت ولی کاش دست‌کم
چون بردگان مرا به تماشا نمی‌گذاشت
شاید اگر تو نیز به دریا نمی‌زدی
هرگز به این جزیره کسی پا نمی‌گذاشت
گر عقل در جدال جنون، مرد جنگ بود
ما را در این مبارزه تنها نمی‌گذاشت
ای دل بگو به عقل که دشمن
فدراسیون جهانی فوتبال(فیفا) آخرین رده بندی تیم های ملی فوتبال در ماه جولای را اعلام کرد که تیم ملی کشورمان با 3 پله سقوط در رده 23 جهان ایستاد. شاگردان ویلموتس علی رغم سقوط 3 پله ای در صدر آسیا قرار گرفتند. *۱۰ تیم برتر جهان:۱- بلژیک/امتیاز 1746۲- برزیل/امتیاز 1726۳- فرانسه/امتیاز 1718۴- انگلیس/امتیاز  1652۵- اروگوئه/امتیاز 1637۶- پرتغال/امتیاز 1631۷- کرواسی/امتیاز 1625۸- کلمبیا/امتیاز 1622۹- اسپانیا/امتیاز 1617۱۰- آرژانتین/ امتیاز 1610*5 تیم برتر آسیا:1-ایران /امتیاز
اسباب نماز آیات
۱- اسباب شرعی وجوب نماز آیات عبارت است از: کسوف خورشید و خسوف ماه، اگرچه مقدار کمی از آن‌ها گرفته شود؛ زلزله و هر حادثه غیرعادی که باعث ترس بیشتر مردم شود، مانند بادهای سیاه یا سرخ و یا زرد که غیرعادی باشند؛ تاریکی شدید، فرو رفتن زمین و ریختن کوه، صیحه آسمانی و آتشی که گاهی در آسمان ظاهر می شود.در غیر از کسوف و خسوف و زلزله، باید آن حادثه موجب ترس و وحشت بیشتر مردم شود، و حادثه ای که ترس آور نباشد، و یا موجب ترس و وحشت افراد ناد
دانستنیهاے بیمه اے ؛مواردی ڪه در  بیمه شخص ثالث قابل پرداخت نیست .

در تصادفات زمانے ڪه شما مقصر حادثه باشید نمے توانید از بیمه نامه شخص ثالث براے اتومبیل خود استفاده نمایید.
اگر اتومبیل شما سرقت یا دچار آتش سوزے یا سقوط و واژگونے گردد نمے توانید از بیمه نامه شخص ثالث خود استفاده نمایید.
زمانی ڪه اتومبیل پارک شده ے شما، دچار تصادف مے شود و شما نمے دانید مقصر این حادثه چه ڪسے است نمے توانید از بیمه نامه شخص ثالث خود استفاده نمایید.
زمانی ڪه اتو
امسال از بیچارگی من بود که نتونستم برم هیئت درست حسابی...امشب، شب تاسوعا، شب سوممه...رفتیم هیئت نزدیک خونهو من دارم دیوانه میشم از فضاشدوست دارم پاشم برم بیرون...روضه خون روضه ی سنگیییینی می خونه که بنظرم انقدر باز درست نیست.بار محتوایی هم نداره کلا. یعنی انگار ما یه عده داغدار بیچاره ایم که بهترین هامون رو به بدترین وضع کشتن، همین. نه هدفی داشتیم، نه پایان خوبی داشته، نه ...یعنی به سطحی ترین وضع میخواد اشک مردم رو دربیاره!بعد آدم هایی که دورم ن
این همه بحران پس کو مدیرت بحران ،؟؟؟؟ تنها کاری که من تا همین العان از مدیرت بحران دیدم یک پیامک ۱.۵ می اونم فقط احتیاط واقا شرمنده تمام مردم عزیز شیرازم که کاری جز این از دستم بر نمی اید شرمنده
تفاوت بین نگاه 
و 
ولی این مطالب بالایی مطالب اولیه و قضاوت سریع و نا عادلانه من بود وقتی رفتم و خود صحنه حادثه را به چشم دیدم بسیار متعجب گشتم چرا که با صحنه ای مواج شدم که از دیروز هشدار فراوان داده و امروز مائموری را ندیدم که در محل حادثه حضور نداشته
افرادی که سر مرگ را کلاه گذاشتند :آیا قبول دارید که بعضی از افراد به صورت خدادادی و یا شانسی خیلی سخت جان و خوش شانس هستند؟ خیلی سخت است که از هواپیما سقوط کنین و یا از حمله ی خرس جان سالم به در ببرید اما خب استثنا پیدا میشود و افرادی هستند که از موقعیت ها و حادثه هایی جان سالم به در بردند که باورش خیلی سخت است. در این پست قصد داریم تا افرادی را برای شما معرفی کنیم که حتی از مرگ هم جان سالم به در بردند. با ما همراه باشید. 
ادامه مطلب
بر اساس بیانیه وزارت دفاع آمریکا سرهنگ پال واس، ۴۶ ساله، که محل خدمت او لانگلی-یوستیس در ایالت ویرجینیا بود و کاپیتان رایان پانوف، ۳۰ ساله، از هادسون در ایالت نیوهمپشر که محل خدمت او داکوتای جنوبی بود در این حادثه کشته شده‌اند،
طالبان اجساد ۲کشته و جعبه سیاه هواپیما را تحویل آمریکا داد/ایرنا
پنجشنبه ، ۱۰ بهمن ۹۸@IrNews_24
[عکس 620×372]
مشاهده مطلب در کانال
یازدهمین جلسه از جلسات هفتگی  " #دوشنبه_های_انقلاب "(جهت شنیدن کلیک کنید)

با سخنرانی دکتر هدایتخواه  
مورخ ۹۷/۱۰/۱۰
مسجد و حسینیه امام علی علیه السلام

موضوع :  نه دی ۸۸ 
این هفته : 
تعریف فتنه
اتفاقات سال ۸۸ حادثه بود یا فتنه
تفاوت حادثه و فتنه
تطبیق تعریف امیرالمومنین علی علیه السلام از فتنه با #فتنه88 
معرفی کتابهای شوالیه های ناتوی فرهنگی و ارتش سری روشنفکران پیام فضلی نژاد
این سلسله جلسات تقدیم می شود به جناب آقای #علی_مطهری و دوستا
بیوگرافی یاس

یاسر بختیاری در ۳۰ خرداد ۱۳۶۱ در تهران متولد شد او در سن ۱۶ سالگی ابتدا با گوش دادن به موسیقی رپ کار خود را آغاز کرد و این زمانی بود که پدرش از سفرهای تجاری اش از آلمان برگشت و برای او آخرین سی دی توپاک و سایر موسیقی های هیپ هاپ را آورد .
پس از مرگ ناگهانی پدرش ، یاس با پذیرش مسئولیت خانواده و مراقبت از آنها مواجه شد . با بدهی هایی که پدرش برجا گذاشته بود به سختی قادر بود که از عهده خانواده و مخارج زندگی بر آید . یاس در سن ۱۸ سالگی مج
اون روز خیلی سرد بود 
اون قدر که دور چشم هام اشک جمع شده بود 
آسمون و درخت ها رو محو می دیدم شبیه دوربینی که از فوکوس خارج شده
قلبم غمناک می زد 
آرزو می کردم کاش همونجا زمان متوقف می شد 
غم عجیب رسیدن به چیزی که قراره به زودی از دست بره 
من اون پرنده ی بی بال بودم که سقوط می کرد 
و خودشو انداخته بود روی شونه ی تو 
تو کسی بودی که روزگاری در نوجوانی عاشقانه یا شیفته دوستش داشتم و می خواستمش و در سال های بعد رفیقانه همراهش شدم 
پرواز من فقط سقوط بود
آفتاب نیوز: بخشی از لانگ آیلند B5 که هفته گذشته از آن چین بیرون آمد ، پس از یک مأموریت موفق به طور غیرقابل کنترل سقوط کرد و به سواحل موریتانی سقوط کرد. آب شروع به ریزش کرد.
این سواری در 55 مارس با وزن 849 تن ، 16 مارس از محل برگزاری ون چانگ در جزیره جنوبی هنان آغاز شد و هشت دقیقه بعد قایق کوچک ناشناس آن. در ارتفاع 8000 کیلومتری به سطح زمین برسیم.
رول 18 قسمت بسیار بزرگی از سنگ فضایی بزرگترین تعریف نشده در جو زمین در دهه گذشته است. بزرگترین موشک که تاکنون ب
وقتی ما گزارش های مربوط به یک حادثه ای مانند هفت تیر سال 1360 را ملاحظه کنیم، آنچه روزهای اول در اخبار درج شده در مطبوعات آمده، با آنچه طی روزهای بعد می شنویم، و همین طور آنچه بعدها افراد باقی مانده گزارش کرده اند، و یا روایات رسمی حکومت از این حادثه، و نیز آنچه در سالگرد آن حادثه طی سالهای بعد گزارش می شود، همه اینها، گرچه در گزارش اصل این که این واقعه رخ داده شریک هستند، اما روایت آنها تفاوت هایی دارد که می توان بر اساس شاخص هایی زمان آنها را ت
روزی دم یک روباه در حادثه‌ای قطع شد. روباه‌های گروه پرسیدند دم‌ات چه شد؟
چون روباه‌ها از نسلی مکار می‌باشند، گفت خودم قطع‌اش کردم
گفتند چرا؟ این که بسیار بداست و معلوم می‌شود.
روباه گفت: خیر! حالا آزادم و سبک.
 احساس راحتی می‌کنم! وقتی راه می‌روم فکر می‌کنم که دارم پرواز می‌کنم.
ادامه مطلب
به مسافران پرواز اوکراینی فکر میکنم. دقایق آخر در فرودگاه امام با فکر اینکه جستیم ! 
با فکر جنگ پشت سر، با آرزوهای خوب فردا. 
به دانشجویان پرواز اوکراینی فکر میکنم، با چمدان های پر از دعای مادرانشان... 
قلبم مچاله می شود برای شبی که از خنده رفتن تا اشک مرگ شان یک پرواز
 فاصله بود.......
درصورت بروز حادثه ناشی از کار، کارفرما مکلف است، اقدامات اولیه برای جلوگیری از تشدید وضع حادثه دیده را به عمل آورد و ظرف سه روز، مراتب را کتبا به اطلاع سازمان تامین اجتماعی برساند.
در صورتی که کارفرما بابت انجام اقدامات اولیه، متحمل هزینه هایی شده باشد سازمان تامین اجتماعی هزینه ها را خواهد پرداخت کرد.
در صورتی که ثابت شود وقوع حادثه، به طور مستقیم ناشی از عدم رعایت مقررات فنی و بروز بیماری، ناشی از عدم رعایت مقررات بهداشتی و احتیاطی لازم
دوباره سنگین می‌شوی. سقوط می‌کنی. آن‌قدر پایین که دوباره می‌توانی بشنوی: تیک تاک. عقربه‌ی ثانیه‌شمار با بی‌رحمی قدم برمی‌دارد و با هر قدم ثانیه‌ای می‌شکند. درست مثل شیشه‌ی امیدها و آرزوهایت. و در فاصله‌ی هر شکستن‌ای بیشتر سقوط می‌کنی. بیشتر و بیشتر. رهایی گاهی اوقات تباهی می‌آورد.
ادامه مطلب

بیش از بیست و چهار است که به حادثه ی سحرگاه روز سیزدهم فکر می کنم . به حادثه ای که تیتر اول بسیاری از خبرگزاری ها شد. حادثه ی ترور سردار سلیمانی، فرمانده نیروی قدس . به طیف های مختلفی از مردم فکر می کنم که در برابر حادثه واکنش های متفاوتی داشتند. گاه شادی و گاهی غم و تاثر. و فضای مجازی و غیرمجازی پر شده است از سخنانی که وقتی به موقع عمل برسد می تواند صد و هشتاد درجه چرخش داشته باشد . به تبریک و تسلیت ها فکر می کنم. به برنامه های صدا و سیما که انگا
ولی من مطمئنم بالاخره یه روزی از همین هبوط گاه با هم عروج می کنیم درست به زیر همون درختی که آدم و حوا ازش هبوط کردن به زمین. بهت قول می دم که خود خدا، سیب های اون درختو بهمون تعارف میکنه. اصلا از همین الآن گاز زدن ِ امنِ اون سیب های مصیبت بار رو بهت وعده میدم. میدونی ؟ من سخت به لحظه های آخر ِ این سقوط امیدوارم. به عروج ِ ته ِ این سقوط امیدوارم. حالا واستا و نگاه کن! 
ولی من مطمئنم بالاخره یه روزی از همین هبوط گاه با هم عروج می کنیم درست به زیر همون درختی که آدم و حوا ازش هبوط کردن به زمین. بهت قول می دم که خود خدا، سیب های اون درختو بهمون تعارف میکنه. اصلا از همین الآن گاز زدن ِ امنِ اون سیب های مصیبت بار رو بهت وعده میدم. میدونی ؟ من سخت به لحظه های آخر ِ این سقوط امیدوارم. به عروج ِ ته ِ این سقوط امیدوارم. حالا واستا و نگاه کن! 

هزینه پزشکی حادثه

شاید برایتان جالب باشد که بیمه عمر هزینه پزشکی جراحات ناشی از حادثه را نیز به شما می‌پردازد. در این مورد خاص برخلاف هزینه درمان امراض خاص شما برای دریافت غرامت باید فاکتورهای رسمی از مراکز درمانی معتبر به شرکت بیمه ارائه دهید. در مورد امراض خاص ارائه فاکتور الزامی نیست. هزینه پرداخته شده نیز مانند موارد دیگر پوشش به‌صورت درصدی از سرمایه عمر و تا سقفی معین محاسبه می‌شود. 
لازم است بدانید که سرمایه فوت بر اثر حادثه و هز
اشتباهات رایج در مورد آسانسور

دریافتحجم: 572 کیلوبایت
اشتباهات و سوءتفاهم های زیادی در مورد آسانسورها وجود دارد.
دلیل این اشتباهات آن است که اکثر قطعات آسانسور از  دید عموم پنهان است و در نتیجه آن مسافرین در مورد آسانسور تصورات اشتباه می نمایند.
در زیر به بخشی از این اشتباهات و واقعیت موجود اشاره می شود:
اشتباه-
 بسیاری از مردم تصور می کنند آسانسور فقط توسط یک سیم بکسل نگهداشته میشود و در صورت پاره شدن سقوط می کند.
واقعیت این است که آسانسورها
⁉️چرا پس انداز کنیم؟ چرا به جای خوشگذرانی در امروز باید به فکر فرداها باشیم؟1 – حادثه خبر نمی کندانسان از پوست، گوشت، استخوان، خون و اندکی احساسات تشکیل شده و از قدیم به حق گفته اند که حادثه هیچ وقت خبر نمی کند.با هزینه ای سرسام آور بخش بهداشت و در مان که این روز ها سر به فلک می کشد و بیمه هایی که به گفته بسیاری از صاحب نظران جنبه تزئینی دارند اگر پس انداز نداشته باشیم کلاهمان پس معرکه خواهد بود.2 – مرگبه این فکر کرده‌اید که اگر خدای ناکرده ر
⁉️چرا پس انداز کنیم؟ چرا به جای خوشگذرانی در امروز باید به فکر فرداها باشیم؟1 – حادثه خبر نمی کندانسان از پوست، گوشت، استخوان، خون و اندکی احساسات تشکیل شده و از قدیم به حق گفته اند که حادثه هیچ وقت خبر نمی کند.با هزینه ای سرسام آور بخش بهداشت و در مان که این روز ها سر به فلک می کشد و بیمه هایی که به گفته بسیاری از صاحب نظران جنبه تزئینی دارند اگر پس انداز نداشته باشیم کلاهمان پس معرکه خواهد بود.2 – مرگبه این فکر کرده‌اید که اگر خدای ناکرده ر

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها